top of page

Proktoloģija

Nāc pie mūsu speciālistiem, kam varēsi uzticēties ikdienā un īpašos dzīves gadījumos!
 

proktologija.png

Ķirurgs- proktologs

Proktologa konsultācijas un izmeklējumi

Konsultācija pamatā ir saruna ar ārstu. Apskate ir nesāpīga un ātra. Ārsts pēc izmeklējuma izskaidros diagnozi un rekomendēs ārstēšanu.

Atkarībā no diagnozes, atšķiras arī ārstēšana. Ne vienmēr tā ir liela operācija. Bieži vien ir nepieciešama tikai neliela procedūra, kas tiek veikta kabinetā, lokālā anestēzijā.

Hemoroidālo mezglu skleroterapija

Hemoroidālo mezglu skleroterapija ir metode, kad palielinātajos hemoroidālajos mezglos tiek veiktas injekcijas ar speciālu medikamentu putu veidā, kas aizpilda venozo pinumu, veicina tajos rētaudu veidošanos, kā rezultātā mezgli samazinās.

Mazinvazīvas ķiruģiskās manipulācijas

Mazinvazīvas ķiruģiskās manipulācijas sēžas rajonā. Nelielus anālā kanāla un sēžas zonas veidojumus (polipus, papilomas, anālo fisūru, ārējos mezglus un anālās ādas krociņas) iespējams likvidēt lokālajā anestēzijā. Pēc procedūras pacients uzreiz var atgriezties pie ikdienas aktivitātēm. Režīmu pēc procedūras ārsts izstāstīs individuāli atbilstoši veiktajai manipulācijai.

Gumijas gredzenu aplikācijas paplašinātiem hemoroīdu mezgliem

Gumijas gredzenu aplikācijas paplašinātiem hemoroīdu mezgliem. Procedūras laikā uz hemoroidālo mezglu pamatnes uzliek gumijas gredzenu, kas nospiež asins pieplūdi mezglam, un kā rezultātā tas likvidējas. Procedūru veic bez anestēzijas, jo zonā, kur tiek likti gredzeni, nav sāpju receptoru, un uzreiz pēc procedūras cilvēks var atgriezties pie ikdienas aktivitātēm.

Fleboloģija

Nāc pie mūsu speciālistiem, kam varēsi uzticēties ikdienā un īpašos dzīves gadījumos!
 

flebologija.jpg

Flebologs- vēnu ārsts

Flebologa konsultācijas un izmeklējumi

Konsultācijas laikā tiks veiks izmeklējums ar duplekssonogrāfu. Izmeklējums ir nekaitīgs un nesāpīgs. Pēc izmeklējuma ārsts ar pacientu izrunās un izskaidros ārstēšanas etapus.

Saudzīgas un mūsdienīgas ārstēšanas metodes atbilstoši saslimšanas stadijai.

Skleroterapija

Skleroterapija ir vēnu ārstēšanas metode. Procedūra ir injekcija, kuras laikā ar medikamentu tiek "slēgti" slimās vēnas posmi. Nav jāsatraucas par faktu, ka vēnas tiek slēgtas, jo asins transporta funkciju uzņemas citas - veselās vēnas.

Lāzerprocedūra

Lāzerprocedūra ir vēnu ārstēšanas metode, kuras laikā tiek slēgtas slimās vēnas, lai uzlabotu vēnu plūsmu un izārstētu saslimšanu. Procedūra ir saudzīga apkārtējiem audiem, jo ar lāzera enerģiju tiek precīzi ārstēti tikai slimie vēnu posmi.

 

Kompresijas terapija

Lai uzlabotu ikdienas komfortu, ārsts konsultācijas laikā rekomendēs kompresijas zeķes, precīzi nomērot kājas izmēru.

bottom of page